Recenze hostů

23.6.2018

Dobrý den manželé Kubečkovi,

ještě jednou Vám chceme moc poděkovat za krásné ubytování a Váš laskavý a přátelský přístup. Kdykoliv pojedeme na Moravu, jako první oslovíme Vás, bylo to u Vás úžasné!

15.9.2017

Strávili jsme s kamarády v penzionu začátkem září 2017 několik příjemných dnů. S ubytováním v penzionu Flora není možné být nespokojen. Čistota je v celém penzionu přepečlivá - jinde opravdu nevídaná. Pojmenování penzionu „FLORA“ je velice přesné – kytičky jsou chloubou paní domácí. Jednání majitelů je velmi vstřícné a přejeme jim hodně zdraví a samé příjemné a rovněž spokojené klienty.

26.8.2017

Penzion Flora je v krásném místě blízko přehrady. Zahrada, o kterou se p. majitelka stará je prostě nádherná. Majitelé jsou úžasní lidé,vyšli nám vstříc, celkově jejich služby, čistota hotelu, interiér je na vysoké ú§rovni a zaslouží si víc, než 5 hvězdiček. Určitě se budeme do penzionu Flora rádi vracet a mohu jedině doporučit.

23.8.2017

Bardzo mili i sympatyczni gospodarze, codziennie dbają o czystość w pokojach i zadowolenie swoich gości. Z czystym sumieniem mogę polecić ten pensjonat jest to miejsce do którego chce się wrócić.

20.8.2017

Líbílo se nám vše. Velmi příjemní majitelé penzionu, vše krásně udržované a čisté, plno květin ve vzorném stavu, majitelé se pečlivě starají o vše.

14.8.2017

Skutocne perfektne miesto na stravenie prijemnej dovolenky v krasnom prostredi. Utulne a cistucke izby, bezkonkurencna lokalita a velmi prijemni majitelia. Dakujeme. Radi prideme zas.

10.7.2017

Vlídný personál. Rodinná atmosféra. Lze se na čemkoli dohodnout. Perfektní servis a vybavení penzionu. Příjemné prostředí a perfektní čistota.

12.7.2016

“. Milí a vstřícní majitelé. Nadprůměrná čistota celého zařízení a rozhodně nadstandardní úklidové služby. Byli jsme velice spokojeni a můžeme jen doporučit.”

8.5.2016

Ještě jednou děkujeme za milé přijetí! Ubytování se nám velice líbilo, krásné prostředí, milé přijetí, všude vzorně čisto !!, pěkné vybavení jak pokoje, koupelny i kuchyńky! Prostě vše na velkou 1* !!!